Nasze realizacje

Nasi partnerzy

Montaż wykładzin PCV, wykładzin dywanowych, paneli LVT – realizacje

Wszystkie realizacje montażu wykładzin i paneli LVT wykonujemy na podstawie współpracy z zaufanymi i cenionymi na całym świecie producentami. Jako firma z wieloletnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Stosowane przez nas systemy podłogowe są bardzo trwałymi rozwiązaniami, spełniającymi wszelkie funkcjonalne oraz projektowe wymogi we wszystkich segmentach rynku. Idealnie sprawdzają się w takich obiektach użyteczności publicznej jak: 

Każdy montaż wykładzin dywanowych i PCV oraz paneli LVT przeprowadzamy z dbałością o szczegóły.

Używane przez nas panele LVT i wykładziny są zróżnicowane pod kątem struktur, wzorów oraz barw. Ich naturalny wygląd sprawia, że idealnie wkomponują się w każde otoczenie. Są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania, niską i wysoką temperaturę czy zalania. Posiadają także atest antypoślizgowy, co czyni je bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu. Zapewniają lepszą akustykę pomieszczenia i jego schludny, estetyczny wygląd. Trwałość stosowanych przez nas produktów gwarantuje, że efektem będą Państwo cieszyli się przez wiele lat.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej wybrane montaże, które przeprowadziliśmy. Jeśli podobają się Państwu rezultaty naszej pracy, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, w zależności od wielkości pomieszczenia i materiałów użytych do wykonania projektu. Istnieje możliwość umówienia się na bezpłatną prezentację produktów wraz z wyceną, podczas której nasz doradca handlowy pomoże dobrać odpowiednie modele paneli LVT lub wykładzin i odpowie na wszystkie pytania.