Bezpłatna prezentacja wraz z wyceną!

Jeśli chcesz poznać lepiej nasze wykładziny – zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prezentacji. Jako specjaliści od sprzedaży i montażu różnych nawierzchni dbamy o to, aby współpraca z Klientami zawsze opierała się na przejrzystych i zadowalających dla nich warunkach. Stąd też każdy zainteresowany może umówić się na sprawdzenie proponowanych produktów.

Nasz zespół to specjaliści, którzy od lat zajmują się sprzedażą i montażem różnych typów wykładzin. Dzięki temu zyskujesz pewność, że pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj podłogi do Twoich oczekiwań. Podpowiemy, jakie produkty najlepiej spiszą się m.in.:

  • w służbie zdrowia,
  • w placówkach oświatowych,
  • lokalach handlowo-usługowych,
  • instytucjach kultury…

… i wszędzie tam, gdzie tylko da się zamontować wykładziny.

Wykładziny dywanowe, PCV, panele LVT

W naszej ofercie znajdziesz różnego typu wykładziny. Wśród nich są m.in. wykładziny dywanowe. Są one wykonane z takich materiałów jak poliamid, polipropylen i wełna. Klient może także dobrać jedną z metod tkania. Do wyboru są m.in.:

  • runa igłowane,
  • runa pętelkowe,
  • runa cięte.

Każde z nich charakteryzuje się nieco innym wyglądem. Włókna igłowanego np. są zbliżone do filcu, natomiast pętelkowe, jak sama nazwa wskazuje, składają się z drobnych pętelek, charakteryzujących się różną wysokością i grubością.

Tam, gdzie najważniejsza jest czystość, zdecydowanie lepiej spiszą się wykładziny PCV. U nas znajdziesz je w wersji jedno-, jak i wielowarstwowej. Doskonale zdadzą egzamin tam, gdzie występuje duże natężenie ruchu.

LVT z kolei to wysokiej jakości podłoga winylowa, charakteryzująca się dużą uniwersalnością. Coraz częściej wybiera się ją nie tylko ze względu na estetykę wykonania (LVT to skrót od „luxury winyl titles” – „luksusowych płytek winylowych”), ale i trwałość na szereg negatywnych czynników, w tym wilgoć i ścieranie.

Szukasz dobrej wykładziny? Zgłoś się do nas na wycenę!

Umów się na bezpłatną prezentację wykładzin oraz otrzymaj od nas bezpłatną wycenę pod inwestycję! Nasz doradca handlowy pomoże w doborze odpowiedniego rodzaju wykładziny, a nasi profesjonalni montażyści dokonają montażu zgodnie z zaleceniami producentów wykładzin.

Oczywiście wykonujemy również wszystkie niezbędne czynności do montażu wykładzin, między innymi:

  • wykonujemy wylewki samopoziomujące,
  • dokonujemy pomiaru wilgotności podłoża przed montażem.

Nasi partnerzy