Kontakt

Kontakt:

telefon: + 48 604 554 954
e-mail:  biuro@mtbobiekt.pl

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00

Dane firmy:

MTBplus Ewa Tokarska
ul. Śniadeckich 12
33-300 Nowy Sącz
REGON: 490818904
NIP: 734-191-63-24

Konto bankowe:

48 1050 1722 1000 0023 1639 1768 ING BANK ŚLĄSKI S.A.

__________________________________________________________________________________

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub wykładzin, jakie znajdziesz w asortymencie – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni we wszystkie dni robocze od 9:00 do 17:00. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, doskonale znający produkt, na jakim pracujemy. Dlatego udzielimy Ci szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie, dotyczące propozycji MTB obiekt. Możesz też skorzystać z formularza, znajdującego się na tej stronie. Wystarczy, że podasz dane kontaktowe i wyślesz do nas swoje pytanie, a my odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Od lat zajmujemy się dystrybucją oraz profesjonalnym montażem wykładzin obiektowych. Naszymi partnerami są światowi giganci, zapewniający najlepsze produkty, dostępne na rynku. Dzięki starannej selekcji mamy pewność, że Klienci otrzymują nawierzchnie spełniające swoje zadanie w 100%.

Bogate doświadczenie w branży sprawia, że możemy precyzyjnie doradzić rozwiązania do przedstawionych oczekiwań. W zależności, czy potrzebujesz wykładziny dywanowej, PCV czy paneli LVT – wspólnie z nami znajdziesz produkt, na którym Ci zależy. Ponadto, pozostawiając wykonanie nam, masz pewność, że cała praca zostanie zrealizowana fachowo i zgodnie z najwyższymi standardami.
Jeśli więc szukasz specjalistów od wykładzin, idealnych do m.in.:

• hoteli,
• restauracji,
• placówek oświatowych,
• ośrodków zdrowia…

… i wielu innych miejsc – zgłoś się do nas! Zapewniamy nie tylko pełen profesjonalizm, ale i najwyższą jakość produktów oraz atrakcyjną cenę.

Formularz kontaktowy

Zgadzam się na przetwarzanie przez MTB Obiekt. moich danych osobowych podanych ww. formularzu w celach marketingowych, reklamowych i handlowych. Akceptuję warunki polityki prywatności.

* - wymagane

Nasi partnerzy