Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku:

  • Tarkett - jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań podłogowych i systemów sportowych, które spełniają wymagania projektowe i funkcjonalne w wielu segmentach rynku: służba zdrowia, edukacja, sklepy i powierzchnie handlowe, hotele i spa, budownictwo mieszkaniowe, biura, sport, transport i przedsiębiorstwa. Oferują szeroki asortyment homogenicznych i heterogenicznych wykładzin winylowych, luksusowych płytek i paneli winylowych, płytek mineralnych, linoleum, płytek dywanowych, podłóg drewnianych i podłóg laminowanych. Od ponad 140 lat firma Tarkett dokłada najwyższych starań, aby dostarczać najlepsze produkty.

  • Gerflor - tworzy, produkuje i dostarcza przez ponad 80 lat kompletne rozwiązania do wykładzin elastycznych podłogowych, ściennych, oraz zapewnia dostępność, począwszy od instalacji do wykończeń, zarówno dla profesjonalistów jak i konsumentów. Techniczna, dekoracyjna i eko-odpowiedzialna wartość dodana dostosowana do każdego rynku przeznaczenia (służba zdrowia, edukacja, sklepy i powierzchnie handlowe, hotele i spa, budownictwo mieszkaniowe, biura, sport, transport i przedsiębiorstwa).

  • Fatra - spółka Fatra, a.s. (S.A.) jest tradycyjnym czeskim producentem podłóg winylowych – LINO Fatra, paneli winylowych, podłóg winylowych pływających, które oferujemy we wzorach drewna, kamienia, dywanu. Specjalne rodzaje podłóg spełniają także wymagania dotyczące odprowadzania ładunków elektrostatycznych. Szeroki asortyment podłóg winylowych uzupełniają sznury do zgrzewania, listwy przypodłogowe, nakładki na krawędzie schodów czy też okładziny z PCV. Spółka wdrożyła certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ČSN EN ISO 9001. 

  • Quick-Step - ceniona marka na świecie belgijskiej firmy UNILIN istnieje od 1960 roku. W 2013 roku Quick-Step wprowadził na rynek systemy podłóg winylowych oraz w 2019 roku wprowadził podłogi „Rigid Vinyl”: nowe, przełomowe rozwiązanie podłogowe, które łączy w sobie elegancję z optymalną wydajnością. Pod marką Quick-Step aktualnie produkowane są panele winylowe, laminowane oraz drewno warstwowe. 

  • Murexin - jest rzetelnym partnerem biznesowym posiadającym w swojej ofercie szeroką gamę technologii klejenia i układania parkietów, wykładzin dywanowych, PCV, linoleum, kauczuku, korka i wykładzin prądoprzewodzących. Murexin oferuje zarówno produkty do profesjonalnego przygotowania podłoża jak i właściwej ich pielęgnacji. Pozwalają one jak najlepiej czerpać radość z korzystania z nowej wykładziny tak długo jak jest to możliwe. Są to grunty, podkłady, masy samorozpływne i szpachlowe, kleje, lakiery do parkietu, oleje i środki pielęgnacyjne.

Nasi partnerzy